Social media - Facebook fanpage

Zacznij przygodę z social media. Zdobądź fanów Twojej firmy.

Social media (inaczej media społecznościowe) umożliwiają wchodzenie w interakcje pomiędzy użytkownikami internetu za pomocą takich kanałów komunikacyjnych jak np. portale społecznościowe, fora, grupy dyskusyjne, blogi.

Idea social media opiera się na nawiązywaniu kontaktów pomiędzy ludźmi, dialogu, dzieleniu się informacjami, video, zdjęciami. Przekładając to na środowisko biznesu, marketing firmy w social media polega na budowaniu relacji z potencjalnymi klientami.

Największym portalem społecznościowym świata, który robi furorę także w Polsce jest Facebook. Jest to miejsce, gdzie znajdują się Twoi potencjalni klienci i dlatego nie powinieneś ignorować okazji, by wykorzystać Facebook'a w celach marketingowych.

Facebook dla firm - jak utworzyć Facebook Fan Page.

Na Facebooku są specjalne konta dla firm - profil firmowy zwany Fan Page, dzięki któremu można m.in. zbierać fanów swojej firmy.

Założenie firmowego profilu na Facebooku nie jest trudne, ale wiedzy wymaga jak go przygotować i prowadzić, by realizował założone cele marketingowe i przyciągał klientów.

Prawidłowo stworzony pod kątem marketingowym Facebook Fan Page powinien:

Czy Twój FanPage realizuje cele marketingowe?

Jeśli masz już FanPage, zleć nam jego uatrakcyjnienie, aby czerpać z niego maksymalne korzyści.

Jeśli nie masz jeszcze FanPage swojej firmy na Facebooku, zleć nam jego wykonanie.

Doradzimy Ci także, jak prowadzić swój firmowy profil, by zyskać sympatię i budować lojalność wśród fanów!

Już dziś zapytaj nas, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.